بیمه‌کاران – مقایسه، خرید و مدیریت آنلاین بیمه

بیمه‌کاران سامانه خرید آنلاین بیمه - تماس با ما

بنابراین با توجه به برخورداری تیم شرکت “همیار بیمه ایرانیان”، از تخصص و تجارب بیمه‌ای و مجوزات لازم از بیمه مرکزی ایران، مشکلات و چالش‌های موجود در سامانه‌های مشابه بازاریابی و فروش آنلاین بیمه، در استارتاپ “بیمه‌کاران” حل گردیده است. ما مفتخر به ارائه سرویسی حرفه‌ای متضمن تأمین منافع حداکثری مشتریان هستیم.

بیمه‌کاران، وب‌سایت و اپلیکیشن مقایسه، خرید و مدیریت آنلاین بیمه است. با کمک بیمه‌کاران می‌توانید تمامی اطلاعات مورد نیازتان از جمله قیمت، میزان پوشش بیمه و سطح کیفیت خدمات شرکت‌های مختلف بیمه را مقایسه و آگاهانه خرید کنید.

بیمه‌کاران به شما کمک می‌کند تا با آسودگی خاطر بیمه‌های خود را مدیریت کنید. شما می‌توانید با استفاده از سیستم مدیریت بیمه بیمه‌کاران از زمان اتمام بیمه، تاریخ سررسید اقساط بیمه‌ها و… مطلع شوید. در هر لحظه و در هر مکان به اطلاعات بیمه‌ای خود دسترسی داشته باشید. در نهایت، کارشناسان بیمه‌کاران همواره آماده ارائه مشاوره رایگان به شما برای خرید و دریافت خدمات بیمه‌ای می‌باشند. خرید از بیمه‌کاران، خریدی آگاهانه است.


لازم به ذکر است با توجه به تجارب طولانی و پشتوانه‌های قانونی،
بیمه‌کاراندارای ۲ وجه تمایز مهم و اساسی است:

  • بیمه‌کاران” تأمین‌کننده و حافظ منافع هیچ‌یک از شرکت‌های بیمه نیست؛ بلکه نماینده مشتری (بیمه‌گذار) محسوب می‌شود؛ بنابراین، ما تأمین کننده و حافظ منافع مشتریان (بیمه‌گذاران) صنعت بیمه هستیم.
  • بیمه‌کاران” مجاز به ارائه انواع بیمه‌نامه‌های اموال، اشخاص و مسئولیت از همه شرکت‌های بیمه به مشتریان صنعت بیمه است.

بنابراین، مشتری بیمه‌نامه، بدون داشتن دغدغه تأمین حقوق خود توسط فروشنده خدمات بیمه یا نماینده وی، با مشاوره و همراهی “بیمه‌کاران” به‌عنوان کارگزار خود، خریدی کاملاً فنی و به صلاح و صرفه خواهد داشت.

خدماتبیمه‌کارانبه ارائه و فروش انواع بیمه‌نامه محدود نیست و تا انتهای زمان اعتبار بیمه‌نامه و به‌ویژه به‌هنگام خسارت نیز استمرار دارد.

تنوع محصولات و رشته‌های بیمه‌ای، ارائه خدمات دندانپزشکی با ۶۵ درصد تخفیف (به‌عنوان طرح خاص و انحصاری ما)، همچنین ارائه راهکارها در حوزه‌هایی غیر فروش و صدور بیمه، سیستم درآمدزایی، جوایز و تخفیفات منحصر به فرد، این استارتاپ را به تعریف واقعی یک استارتاپ جامع و نوآور نزدیک کرده است.